Gazeteciler Cemiyeti | Gazeteciler Cemiyeti Koşusu’nu “Nestor” kazandı
21815
single,single-post,postid-21815,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Gazeteciler Cemiyeti Koşusu’nu “Nestor” kazandı

baş

10 May Gazeteciler Cemiyeti Koşusu’nu “Nestor” kazandı

Gazeteciler Cemiyeti’nin bu yıl altıncısını düzenlediği geleneksel koşuyu, Ahmet Bakır’ın sahibi olduğu “Nestor” adlı atın Jokeyi Gökhan Kocakaya kazandı.

75. Yıl Hipodromu’nda 1400 metrelik çim pistte gerçekleştirilen müsabakada 4 ve yukarı yaş 10 İngiliz atı koştu. Birincilik ikramiyesi 70 bin 500 TL olan koşunun son metreleri nefes keserken jokeyliğini Gökhan Kocakaya’nın yaptığı “Nestor” atı birinci gelirken, “Flashing Girl” ikinci, “The Last Legend” üçüncü ve “Misae” dördüncü oldu.

Koşunun ardından düzenlenen töreninde, Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Savaş Kıratlı atın sahibi Ahmet Bakır ve Hipodrom Müdürü Adnan Demirci’ye günün anısına ödül verdi. Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Ertürk Yöndem Jokey Gökhan Kocakaya’ya ödülünü takdim ederken, Yönetim Kurulu üyesi Güray Soysal’da antrenöre vekâleten Ahmet Bakır’a ödül verdi.

Gazeteciler Cemiyeti 6. Geleneksel Koşusu’na Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Savaş Kıratlı, Başkan Yardımcısı Ertürk Yöndem, Yönetim Kurulu üyesi Güray Soysal, Onur Kurulu üyesi Abdi Pehlivan, Denetim Kurulu Başkanı Doğan Bulgun ile üyeler Mustafa Salihoğlu ve Faysal Geyik ile cemiyetimiz üyesi Okay Göçer katıldı.

12 IMG_1028