Gazeteciler Cemiyeti | TÜSİAV 23.Yıldönümünü Gazeteciler Cemiyeti’nde kutladı
21057
single,single-post,postid-21057,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

TÜSİAV 23.Yıldönümünü Gazeteciler Cemiyeti’nde kutladı

DSC_0193

05 May TÜSİAV 23.Yıldönümünü Gazeteciler Cemiyeti’nde kutladı

İş dünyası bu yılda Gazeteciler Cemiyeti’nde bir araya geldi

Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı (TÜSİAV) 23. Kuruluş Yıldönümünü Gazeteciler Cemiyeti Lokali’nde kutladı. Ankara’nın sivil toplum kuruşlarını, iş adamlarını ve medyayı bir araya getiren resepsiyonda,TÜSİAV’ın başarısı konuşuldu.
Kuruluşundan bu yana 23 yıl boyunca sanayi ve iş dünyasını aynı çatı altında toplayan Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı (TÜSİAV), Gazeteciler Cemiyeti ev sahipliğinde yeni yaşını kutladı. Resepsiyona, Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyelerinden Önder Sürenkök ile Olgunay Köse, Seçici Kurul üyesi Besim Güçtenkorkmaz, eski milletvekili Şevket Bülend Yahnici, TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu Tamay, Ankara Üniversitesi Rektörü Erkan İbiş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, CHP İl Başkanı Rıfkı Güvensoy, Ankara 1.Bölge Aday adayı Barış Aydın,İYİ Parti Gençlik Kolları STK ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kenan Kaçmaz, İYİ Parti Gençlik Kolları İnsan Hakları ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sinem Deniz Güneş ile üyeleri, Nesibe Aydın Yönetim Kurulu Başkanı Nesibe Aydın, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu ile çok sayıda iş insanı ve basın mensubu katıldı.

Resepsiyonun açılış konuşmasını yapan TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, Ankara’nın kalkınması için en önemli faktörlerden birinin sivil toplum kuruluşları olduğunu ifade ederek, “TÜSİAV’ın bugünlere gelmesinde emeği geçen platform başkanlarımıza teşekkür ediyorum.  TÜSİAV 23 yıldır imajını korumaya devam ediyor. Bu anlamda Ankaralı sanayiciler, iş insanları, belediye başkanları, üniversiteler, basın mensupları desteğini asla esirgemedi. Bizim vakfımız bu ülke için bir köprü konumu görüyor. TÜSİAV Ankara için bir çatı örgütü görevi üstleniyor.  Ben bu vakfa abilik, kanaat önderliği yapıyorum ve sivil topluma hizmet verdiğimiz için gurur duyuyorum. TÜSİAV, hepimizin yaşam tarzı oldu. Bizler sivil toplum kuruluşları olarak Ankara için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz. Çünkü bu bizlerin bu ülkeye olan borcudur, bu ülkenin emrindeyiz. Devletimiz varsa bizlerde varız, bizim varlığımız ülkemizin ve devletimizin varlığına bağlıdır. Atmış olduğum bir tohum bugün kocaman bir çınar oldu. Devamını temenni ediyorum” dedi.

DSC_0178DSC_0186  DSC_0188 DSC_0191