Gazeteciler Cemiyeti | SELÇUK SÜMER’İ ANDIK
19034
single,single-post,postid-19034,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

SELÇUK SÜMER’İ ANDIK

DSC_0475-620x400

14 Oca SELÇUK SÜMER’İ ANDIK

ANKARA- Gazeteciler Cemiyeti’nin eski Başkan Vekillerinden Selçuk Sümer, ölümünün 6. yıldönümünde Karşıyaka Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.

Törende konuşma yapan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin, törene katılanların neredeyse tamamının üzerinde Selçuk Sümer’in emeğinin bulunduğunu belirterek şunları söyledi:

“Selçuk abi, iş hayatında hem sevilen hem de otoriter kişiliğiyle dikkat çeken biriydi. Ama otoriter yapısının altında yumuşak ve çok sevecen bir kalbi vardı. Onu her zaman minnetle anıyoruz.”

Törene katılan gazeteci Cahit Dingil de, Selçuk Sümer’in en eski arkadaşı olarak yaptığı kısa konuşmada, Sümer’in yaşama onurlu bir şekilde veda ettiğini belirterek, “Herkese böyle onurlu bir ölüm diliyorum” dedi.

Selçuk Sümer’in eşi Prof. Dr. Nilgün Sümer de, törene katılan Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, Cemiyet üyeleri ve Selçuk Sümer’in meslektaşlarına teşekkür etti.