Gazeteciler Cemiyeti | Gazeteciler Cemiyeti Genel Kurulu toplanıyor
21312
single,single-post,postid-21312,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Gazeteciler Cemiyeti Genel Kurulu toplanıyor

24 Eyl Gazeteciler Cemiyeti Genel Kurulu toplanıyor

Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurulu 30 Eylül 2018 tarihinde Ankara Ticaret Odası’nda (ATO) saat 11.00’da toplanacak. Üyelere gönderilen faaliyet raporunda, Gazeteciler Cemiyeti’nin Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen meslek örgütleriyle yaptığı basın özgürlüğü çalışmaları, diplomatik temaslar, sanatsal faaliyetler, meslekte 50.yıl onur ödülleri töreninin yanı sıra cemiyetimizin 72.yıl dönümü kutlamaları ve Seçilmiş Kurullar toplantısına ilişkin bilgilere yer veriliyor. Durum 2018 Raporu’nda ayrıca Gazeteciler Cemiyeti’nin yayınladığı, editörlüğünü Prof. Dr. Korkmaz Alemdar’ın yaptığı “Türkiye’de Kitle İletişimi/Dün-Bugün-Yarın”, Efrail Aydemir’in “Büzgüsüz Ağız” ile Dicle Kavak Ekmekci’nin “Oy Avı” isimli kitapları da tanıtılıyor.
Genel Kurul gündeminde, yeni seçilecek Yönetim Kuruluna taşınmaz mal alımı, satımı kiralanması, devredilmesi ile bankalardan kredi, teminat mektubu alma ve borçlanma yetkisinin verilmesi de karara bağlanacak.
Söğütözün’deki ATO salonunda saat 11.00’da yapılacak olan Genel Kurul için Üsküp Caddesi numara 35’deki Gazeteciler Cemiyeti önünden saat 9.30 ve 10.00’da iki servis kalkacak.
Cemiyet Logo