Gazeteciler Cemiyeti | Gazeteciler Cemiyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti
21859
single,single-post,postid-21859,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Gazeteciler Cemiyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

IMG_1293

24 May Gazeteciler Cemiyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

Mansur Yavaş’ın misafiriydik

Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret ederek, tebrik etti.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin, Mansur Yavaş’a yeni dönem çalışmalarında başarılar dileyerek, Cemiyet bünyesinde işsiz gazetecilerin desteklenmesine yönelik yürütülen Demokrasi için Medya Medya için Demokrasi projesi hakkında bilgiler verdi.

Mansur Yavaş da Ankara’ya hizmet etmek için çabalayacağını, Beypazarlı ve Ankaralı olmaktan her zaman gurur duyduğunu ifade ederek, Başkentlilerin nefes alacağı alanları hayata geçirmek için kolları sıvadığını belirtti. Türk basınının tarafsız ve objektif olması gerektiğini söyleyen Yavaş, Gazeteciler Cemiyeti’nin 38 yıllık yayın organı 24 Saat Gazetesi’ni de inceledi.

Ziyarete, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin, Başkan Vekili Savaş Kıratlı, Başkan Yardımcılarından Ayhan Aydemir ve Yusuf Kanlı, Yönetim Kurulu üyeleri Güray Soysal, Ali Oruç, Önder Sürenkök, Ali Şimşek, Olgunay Köse ve Nursun Erel katıldı.

IMG_1281 IMG_1243 IMG_1248